Cортировать :
ХОББИ ТОВАРЫ
ПРОФИ ТОВАРЫ

[1]
для плодово-ягодных культур Ф-Майстер-Агро для ягодных культур 100 г
14.40 грн.
Опт от 10 пакет. 12.60 грн.
шт.
Купить
код 500111

Универсальное комплексное удобрение специально для ягодных культур с NPK 15.17.28
Master - высокоэффективное, безхлорное, водорастворимое, комплексное удобрение. Сбалансированное соотношение микро- и макроэлементов удовлетворяет все потребности растения в питательных веществах, стимулирует активное и продолжительное цветение, способствует повышению урожайности, повышает сопротивляемость болезням, улучшает приживаемость рассады, способствует более интенсивной окраске цветов и листьев.
Применение: Растворить 5 г препарата в 2 л воды и этим раствором поливать растения 1 раз в 7-10 дней. Для достижения большего эффекта рекомендуется чередовать применение с органо-минеральным удобрением.

для плодово-ягодных культур КМД для ягід  (на 100 кв.м) 2кг
68.04 грн.
Опт от 5 шт. 58.32 грн.
шт.
Купить
код 460016

Комплексне мінеральне добриво для ягідних культур
Призначення: Комплексне мінеральне добриво для ягідних культур – безхлорне добриво, призначене для весняно-літнього підживлення ягідних культур: полуниць, суниць, малини, смородини, йошти, аґрусу, винограду. Оптимальне співвідношення поживних речовин добрива забезпечує повноцінне живлення ягідних на всіх етапах росту та розвитку, стимулює утворення зав'язі та плодів, підвищує стійкість до захворювань, усуває стреси при застосуванні засобів захисту рослин, сприяє накопиченню цукрів, пектинів, вітамінів, підвищує врожайність, подовжує термін зберігання, товарний вигляд та транспортабельність ягід.
Склад: азот загальний (N) - 16 %, фосфор засвоюваний (Р2О5) -18% (розчинний у воді — 17%), калій (К2О) — 16%.
Розмір гранул: 1-5 мм
Спосіб застосування: Під ягідні культури добриво вносять ранньою весною або після цвітіння. При підживленні ягідних добриво вносять навколо куща на площу проекції гілок.

для плодово-ягодных культур КМД для плодових (на 100 кв.м) 2кг
68.04 грн.
Опт от 5 шт. 58.32 грн.
шт.
Купить
код 460015

Комплексне мінеральне добриво для плодових дерев
Призначення: Комплексне мінеральне добриво для плодових дерев призначене для основного удобрення, при посадці саджанців та весняно-літнього підживлення яблунь, груш, слив, абрикос, персиків, вишень, черешень. Ретельно підібраний склад добрива забезпечує здоровий ріст та розвиток дерев, підвищений вміст калію та фосфору компенсує втрату поживних речовин під час інтенсивного цвітіння, сприяє кращому формуванню зав'язі, приросту врожаю, покращує його якісні та смакові властивості, транспортабельність та лежкість плодів.
Cклад: азот загальний (N) — 15%, фосфор засвоюваний (Р2О5) — 20% (розчинний у воді — 19%), калій (К2О) - 24%.
Розмір гранул: 1-5 мм
Спосіб застосування: Використовується для основного внесення - при посадці плодових дерев, а також для підживлення в період вегетації - добриво рівномірно розподіляють навколо приштамбового кола і загортають в ґрунт.

для плодово-ягодных культур CRISTAL SPRAY для ягод (листовое) 20 г
10.78 грн.
Опт от 10 пакет. 8.62 грн.
шт.
Купить
код 460118

Добриво сristal-spray для ягід
Призначене: для листкового підживлення всіх видів ягідних культур. Завдяки багатокомпонентому складу добрива забезпечується краща облистяність рослин, збільшується кількість плодоносних пагонів, підвищується стійкість до захворювань, стимулюється утворення зав'язі і плодів, накопичення цукрів, пектинів, вітамінів, що значно поліпшує смакові якості плодів, підвищує урожайність та подовжує термін зберігання, покращує товарний вигляд ягід.
Не використовувати одночасно з кореневим підживленням — чергувати. Не залишає сольового нальоту на листках після підживлення. Допомагає при необхідності швидко компенсувати дефіцит поживних елементів чи запобігти його виникненню. Може бути використане сумісно з пестицидами.
Приготування робочого розчину: 2 г добрива розчинити в 1 літрі води. У випадку проявів дефіциту елементів живлення концентрацію збільшити у 1,5 рази (3 г на 1 літр води).

для плодово-ягодных культур Новолон, для винограду 20 г
7.92 грн.
Опт от 10 пакет. 6.34 грн.
шт.
Купить
код 500013

ЦЕНА НА 01.01.2018 г.
Расфасовано ТМ " Професійне насіння "
Удобрения Новолон, для винограду от ТМ "Doktor Tarsa" NPK 3.7.37 10 MgO.
Добриво має оптимальне співвідношення мікроелементів, що забезпечує високу врожайність та накопичення цукрів у винограду столових та технічних сортів. Забезпечує плодоносність, сприяє Ідеальному росту та розвитку рослини. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.

для плодово-ягодных культур Террафлекс, для сада  20 г
7.92 грн.
Опт от 10 пакет. 6.34 грн.
шт.
Купить
код 500012

ЦЕНА НА 01.01.2018 г.
Расфасовано ТМ " Професійне насіння "
Удобрения Террафлекс, для сада от ТМ "NU3" NPK 17.17.17 3 MgO.
Добриво підсилює імунітет рослин, стимулює плодоутворення та дружне І дозрівання плодів, підвищує їх якість. Збільшує врожай та покращує смакові | властивості. Посилює стійкість рослин до різних кліматичних умов. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.

для плодово-ягодных культур Фертимикс-фолиар, для клубники и ягод. культур с ПРИЛИПАТЕЛЕМ  20 г
8.20 грн.
Опт от 10 пакет. 6.56 грн.
шт.
Купить
код 500015

Цена на 01.01.2018
Расфасовано ТМ " Професійне насіння "
Удобрения Фертимикс-фолиар, для клубники и ягод. культур с прилипателем от ТМ "Fertimiks" NPK 15.5.30 2 MgO.
Полуниця - апетитна на вигляд і чудова на смак ягода. Окрім того вона містить багато цінних поживних речовин і може ефективно використовуватися для профілактики різних захворювань. Користь полуниці для здоровя величезна. Щоб полунична грядка потішила вас щедрим урожаем, про це варто подбати завчасно. Добриво "ФЕРТІМІКС-ФОЛІАР" призначене для підживлення ягідних культур. Хімічний склад добрива повністю відповідає фізіологи мінерального живлення плодово-ягідних та ягідних культур: малини, полуниці, смородини, порічок, аґрусу, айви, кизилу, чорноплідної горобини, обліпихи. Підживлення підвищує врожайність, показники якості плодів, стійкість до хвороб, усуває стреси при застосуванні засобів захисту рослин. Оптимально підібраний склад поживних речовин забезпечує рясне плодоношення, гарні та смачні плоди. Наявність прилипача значно покращить дію добрива. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.

для плодово-ягодных культур Новолон для альпийс. горок и декорат. деревьев 20 г
8.70 грн.
Опт от 10 пакет. 6.96 грн.
шт.
Купить
код 500018

ЦЕНА НА 01.01.2017 г.
Расфасовано ТМ " Професійне насіння "
Удобрения Новолон для альпийс. горок и декорат. деревьев от ТМ "NU3" NPK 19.19.19 2 MgO.
Добриво вноситься під час вегетації. Потрапляючи на поверхню листя, макро та мікроелементи легко проникають в тканини, де черев короткий час вступають в обмін речовин. Забезпечує ідеальний ріст та розвиток рослин. Покращує імунітет, сприяє формуванню кореневої системи, позитивно впливає на зовнішній вигляд. ЗАСТОСУВАННЯ: розчинити вміст пакета в 10 л води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлювати рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів. Можливе використання практично з усіма пестицидами.

для плодово-ягодных культур CRISTAL DRIP для ягод (корневое) 20 г
10.78 грн.
Опт от 10 пакет. 8.62 грн.
шт.
Купить
код 460100

Добриво cristal-drip для ягід
Призначене: для кореневого підживлення ягідних рослин. Комбінація поживних елементів добрива забезпечує повноцінне живлення ягідних на всіх етапах росту та розвитку, сприяє кращому укоріненню, збільшенню кількості плодоносних пагонів, облистяності, прискоренню процесів регенерації тканин. Унікальна формула з міддю, цинком та магнієм підвищує стійкість до захворювань, стимулює утворення зав'язі та плодів, активізує накопичення цукрів, пектинів, вітамінів, що значно поліпшує смакові якості плодів та подовжує термін зберігання, товарний вигляд та транспортабельність ягід.
Приготування робочого розчину: : 1 г добрива розчинити в 1 літрі води. У випадку проявів дефіциту елементів живлення концентрацію збільшити у 1,5 рази (1,5 г на 1 літр води).
Для приготування робочого розчину бажано використовувати відстояну протягом доби воду кімнатної температури.

для плодово-ягодных культур CRISTAL DRIP для плодовых деревьев (корневое) 20 г
8.74 грн.
Опт от 10 пакет. 6.99 грн.
шт.
Купить
код 460099

Добриво cristal-drip для плодових дерев
Призначене: для кореневого підживлення плодових дерев. Завдяки вмісту легкодоступних форм поживних речовин, а саме підвищеному вмісту калію та фосфору забезпечується рівномірний ріст та розвиток кореневої та листкової систем, повністю компенсується втрата поживних речовин під час інтенсивного цвітіння, що сприяє кращому формуванню зав'язі, приросту врожаю, покращенню його якісних та смакових властивостей. Збагачення сіркою, міддю та цинком підвищує імунітет рослин, знижує вплив несприятливих умов та допомагає підготувати дерева до кращої перезимівлі.
Приготування робочого розчину: 1 г добрива розчинити в 1 літрі води. У випадку проявів дефіциту елементів живлення концентрацію збільшити у 1,5 рази (1,5 г на 1 літр води).
Для приготування робочого розчину бажано використовувати відстояну протягом доби воду кімнатної температури.

для плодово-ягодных культур Ф-Майстер-Агро для винограда 25г
6.00 грн.
Опт от 10 пакет. 5.25 грн.
шт.
Купить
код 500114

Мастер для винограда — это высокоэффективное, специальное, бесхлорное, водорастворимое, комплексное удобрение для подкормки всех видов цитрусовых растений (лимона, апельсина, мандарина, лайма и др. ) а также для кофе, инжира, жасмина.
Сбалансированное соотношение микро— и макроэлементов удовлетворяет все потребности растений в питательных веществах на разных стадиях развития, стимулирует цветение, увеличивает массу наземной части растений, повышает сопротивляемость болезням и гнили.
Данное удобрение специально подобрано для поддержания растения на всех этапах роста и развития и в условиях выращивания на грунте, торфосмеси, минеральной вате и т.д.
Инструкция по применению удобрения Мастер: 5 гр (1 чайная ложка) растворить в двух литрах воды и поливать растения под корень. Поливать нужно 1 раз в 7-10 дней, в период вегетации растений.
Минеральные удобрения итальянской компании «Valagro» созданы на основе морских водорослей, добытых на побережье Атлантики, которые являются самым высококонцентрированным источником растительного белка в мире.
Продукция этой серии интересна тем, что каждый продукт создан для решения конкретной задачи, а также имеет удобную форму фасовки.

для плодово-ягодных культур Террафлекс - S, для ягод 25 г
8.20 грн.
Опт от 10 пакет. 6.56 грн.
шт.
Купить
код 500014

ЦЕНА НА 01.01.2017 г.
Расфасовано ТМ " Професійне насіння "
Удобрения Террафлекс - S, для ягод от ТМ "NU3" NPK 18.6.19 .
Ягідники беруть з ґрунту багато поживних речовин. Тому вони мають потребу в систематичному підживленні. Добриво допомагає подолати стрес від пересадки та заморозків. Покращує якість цвітіння, стимулює плодоутворення, та збільшує розміри ягід. Застосування: Розчинити вміст пакета в 10 л. води та цим розчином обприскувати рослини за допомогою розприскувача, забезпечуючи рівномірне покриття, або кореневе живлення безпосередньо в підкореневу зону. Підживлюють рослини вранці або ввечері, інтервал між підживленням 10-12 днів на протязі всього періоду вегетації. Можливе використання практично з усіма пестицидами.

для плодово-ягодных культур CRISTAL SPRAY для плодовых деревьев (листовое) 20 г
10.78 грн.
Опт от 10 пакет. 8.62 грн.
шт.
Купить
код 460115

Добриво сristal-spray для плодових дерев
Призначене: для листкового підживлення всіх видів плодових дерев. Завдяки вмісту легкодоступних форм поживних речовин забезпечується правильне формування кореневої та листкової систем, підвищення імунітету, прискорення процесів регенерації тканин, що призведе до кращого формування зав'язі, приросту врожаю, покращення його якісних та смакових властивостей.
Не використовувати одночасно з кореневим підживленням — чергувати. Не залишає сольового нальоту на листках після підживлення. Допомагає при необхідності швидко компенсувати дефіцит поживних елементів чи запобігти його виникненню. Може бути використане сумісно з пестицидами.
Приготування робочого розчину: 2 г добрива розчинити в 1 літрі води. У випадку проявів дефіциту елементів живлення концентрацію збільшити у 1,5 рази (3 г на 1 літр води).

[1]