К покупкам

Клубника Саж. FRIGO Чудо мира КлассА+ 10 шт.
ТМ "Веснодар"(Украина)

 Саж. FRIGO  Чудо мира КлассА+
63.00 грн.
шт.
Опт от 5 ПУЧОК . 57.09 грн.

код 570007
Клубника Саж. FRIGO Чудо мира КлассА+

Весна 2017
Цена за 10 штук.
Важко знайти людину яка б не хотіла ласувати червоною ароматною суничкою з власного городу. Починаючи з березня місяця, всі дачники країни перебувають у постійному пошуку нових, врожайних та смачних сортів улюбленої ягоди. Та чи завжди Вам вдається підібрати дійсно гідний сорт, що б радував Вас, Вашу родину і став справжнім дивом на грядці?
Найкращим рішенням у цій справі буде звернути свою увагу на суницю Чудо Світу. (рос.Чудо Мира)
Суниця Чудо Світу (рос.Чудо Мира) високоврожайний сорт нейтрального дня, що отримав своє визнання за неперевершений аромат та супер солодкий смак.
Плодоносить суниця Чудо Світу (рос.Чудо Мира) двічі – весною та осінню. Весняні ягоди є округлими, осінні ж – більш витягнуті (до 6 см), та смак залишається незмінно хорошим у будь-яку пору року.
Сорт стійкий до спеки й холоду – прекрасно переносить жарке літо та морозну зиму. Навіть на 3 рік дає вуса без обривання суцвіть! Ягоди непогано транспортуються та зберігаються, однак, будьте певні, що довго вони не залежаться – їх швидко всі з’їдять.
Обираючи сорт Чудо Світу (рос.Чудо Мира) , Ви автоматично отримуєте смачну суницю і впевненість у якості. Адже Чудо Світу було виведено спеціально для вирощування на невеликих ділянках, щоб ви завжди могли внести солодку нотку не тільки у своє життя, а й дитинство своїх дітей та внуків.
Інтернет-магазин Веснодар гарантує, що сорт Чудо Світу (рос.Чудо Мира) стане діамантом на Вашому городі, і Вам вже ніколи не захочеться з ним розлучатися!
Сорт суниці Чудо Світу (рос.Чудо Мира) реализується, як розсада типу Фриго(Frigo) класс А +